O Nás

Firma AK Group poskytuje komplexní služby v oblasti správy a údržby všech typů budov, především pravidelný servis technického zařízení jako vytápění, chlazení a rekuperace. Samozřejmostí jsou i doprovodné služby jako jednorázové úklidy po rekonstrukcích, čištění všech typů prosklených ploch, práce ve výškách za pomocí horolezecké techniky, extrakční čištění koberců a čalounění, pokládání dřevěných a plovoucích podlah, broušení a lakování parket, dokončovací stavební práce, zabezpečení objektů. Zaměřujeme se na kompletní rekonstrukce interiérů vč. architektonického a technického návrhu. Díky požadavkům našich zákazníků jsme rozšířili naše služby o kompletní facility management vč. TZB. Mezi tyto služby patří správa a údržba kotelen, oprava vytápění a měření a regulace. U nových objektů nabízíme kompletní analýzů nákladů na vytápění a regulací systémů s cílem maximální úspory. Dále navrhujeme a instalujeme moderní, ekologické systémy vytápění (solární systémy, tepelná čerpadla atd.). Všechny tyto činnosti vykonávají vyškolení pracovníci s dlouholetou praxí v oboru , kteří mají k dispozici moderní stroje a vybavení značky Nilfisk Advance, Wap, Hilti a Bosch. Vozový park je sestaven z vozů značky Peugeot a Opel.

Při realizaci našich služeb využíváme nejmodernějších technologií a postupů. Výběru vhodných pracovníků je v naší firmě věnována velká pozornost, jelikož cílem našich služeb je spokojenost zákazníků. Díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru, jsme schopni reagovat pružně a rychle na požadavky našich zákazníků.

Potencionálním zákazníkům nabízíme vstupní analýzu údržby jejich nemovitosti.  Pokud řešíte problém se zajištěním facility managementu, neváhejte nás kontaktovat a sami vyzkoušet naše služby.